Par mums

Augu Draugi nav vienkārši augu suvenīru veikals. Mēs mīlam un apbrīnojam daudzveidīgo istabas augu pasauli, kas padara mūsu dienas krāsainākas. Augi izdaiļo ne tikai cilvēku mājas, bet arī viņu dvēseli, tāpēc esam šeit, lai saliedētu Latvijas augu entuziastu domubiedrus un izveidotu spēcīgu Augu Draugu kopienu. Mēs parūpēsimies, lai saule iespīd ne tikai Tavā logā, bet arī Tavā dvēselē, piepildot ikdienu ar augu mīlestības burvību. 

Mēs esam pirmais un vienīgais veikals, kura produkcijas tematika ir augi, tādēļ pievienojies mūsu Augu Draugu kopienai, lai kopīgiem spēkiem nostiprinātu augu entuziastu loku Latvijā. 

Pie mums vari iegādāties dažādas dāvanas ar istabas augu apdruku, kā krekiņus, krūzes, somas, kā arī atribūtus vieglākai augu kopšanai. Raksti mums un pasūti individuāla dizaina apdruku, lai  varētu paņemt savu iemīļotāko augu līdzi ikdienas gaitās!

Augu Draugi vīzija ir kļūt par vadošo zīmolu Latvijā augu entuziastu lokā, priecējot augu mīļus ar unikālām un kvalitatīvām apdrukām. Mūsu misija ir izveidot spēcīgu Augu Draugi zīmola portfeli, kas bāzēts uz unikāli izstrādātiem dizaina apdrukas pakalpojumiem, priecēt augu mīļus ar kvalitatīviem produktiem, domāt zaļi un rūpēties par vidi, kas mums apkārt. Tādēļ droši varam teikt, ka esam šeit ar mērķi saliedēt Latvijas augu entuziastu domubiedrus un izveidot spēcīgu Augu Draugu kopienu.

Elpo dziļi un dzīvo skaisti!

– Tavi Augu Draugi-

Gulir ke Atas

Il sistema è circondato da una cassa Rolex in acciaio 904L. orologi replica Il fondello in titanio non è avvitato ma è premuto sull’anello interno da un anello filettato realizzato nello stesso acciaio della cassa.

The mirror of the fourth-generation Rolex Submariner replica watch has been upgraded from acrylic to sapphire,replica watches uk continuing the distinctive “magnifying glass calendar window”.

impulsó los relojes que acompañaron a los astronautas de la NASA replicas relojes en seis viajes a la luna.